Prisijunkite

Norėdami prisidėti prie svetainėje esančių duomenų bazių plėtojimo, trečiųjų šalių piliečių integracijos srityje dirbančių valstybinių institucijų ir nevyriausybinių organizacijų veiklos sklaidos, informaciją (susijusią su trečiųjų šalių piliečių migracijos ir integracijos procesais) prašome siųsti elektroniniu paštu: karolis@ces.lt 

 

Migracijos informacijos ir bendradarbiavimo platforma suteikia galimybę efektyviai ir operatyviai ieškoti bei keistis informacija, palaikyti ir plėsti ryšius, skatinti bendradarbiavimą. Atsižvelgiant į platų veiklos trečiųjų šalių piliečių integracijos srityje spektrą, svetainėje pateikiama detali informacija, susijusi su suinteresuotų institucijų ir kitų organizacijų, tiesiogiai ar netiesiogiai dirbančių trečiųjų šalių piliečių integracijos srityje, veiklos ypatumais ir poreikiais.

 

Daugiau informacijos:

Karolis Žibas

Tel.: (8-5) 2722063

El. paštas: karolis@ces.lt WWW.MIPAS.LT  F O R U M A S

 

 

Įgyvendinant projektą „Kompleksinės integracijos politikos link: tarpkultūrių kompetencijų ir institucinio bendradarbiavimo plėtojimas“, pagal Europos fondo trečiųjų šalių piliečių integracijai 2012 m. metinė programa, Lygių galimybių plėtros centras ir VšĮ „Socialinės partnerystės fondas MAGNUM BONUM“ internetinėje svetainėje www.mipas.lt sukūrė interaktyvų forumą, skirtą trečiųjų šalių piliečių imigracijos ir integracijos srityje dirbančioms institucijoms bei suinteresuotiems asmenims. Papildomai, www.mipas.lt suteiks galimybę interaktyviai dalyvauti forumo diskusijose trečiųjų šalių piliečiams.

 

Visi, norintys prisijungti prie www.mipas.lt forumo, prašome registruotis: http://mipas.lt/forumas

 

Dėl informacijos, susijusios su www.mipas.lt forumu, kreiptis:

Karolis Žibas

www.mipas.lt forumo koordinatorius

Telefonas: (8-5) 2722063

El. paštas: karolis@ces.lt